Terug naar overzicht

Teamleider Inkoop en Facilitair

  • Provincie

    Gelderland

  • Branche

    Lokale overheid

  • Opleidingsniveau

    HBO WO

  • Dienstverband

    Detachering Interim

  • Plaats

    Eusebiusbuitensingel 43, Arnhem

  • Gepubliceerd op

Functie omschrijving

Voor de Veiligheids- en Gezondheidsregio Gelderland-Midden is FlexIntens op zoek naar een Teamleider Inkoop en Facilitair voor 24 tot 32 uur per week.

Veiligheids- en Gezondheidsregio Gelderland-Midden (VGGM) werkt 24 uur per dag, 7 dagen per week aan publieke veiligheid en gezondheid. Wij zijn de Brandweer, GGD, Ambulancezorg, GHOR en Veilig Thuis in de regio Gelderland Midden en staan 24/7 klaar voor onze ruim 700.000 inwoners uit de 15 gemeenten.

Als Teammanager Inkoop en Facilitair a.i. zorg je voor toekomstbestendige dienstverlening binnen een dynamische organisatie. Met een vernieuwende blik verbind je , verbeter je processen en geef je richting aan duurzaamheid en innovatie. Klaar om jouw expertise in te zetten en impact te maken bij Veiligheids- en Gezondheidsregio Gelderland-Midden? 

Voor deze positie is reeds een sollicitatieprocedure doorlopen waarbij structurele invulling wordt voorzien maar vanwege omstandigheden enigszins langer op zich laat wachten. De sturing van het team alsmede de opgaven vragen echter om eerdere impulsen en regie vanuit een teammanager positie. Met de invulling van deze positie hopen we tevens te voorzien in een warme overdracht en goede basis voor een de toekomstige teammanager. 

Wat ga je voor ons doen?

Je gaat ons als Teammanager Inkoop en Facilitair helpen bij het bouwen aan  toekomstbestendige en toegankelijke dienstverlening voor de hele organisatie. In deze rol stuur je de onderdelen Inkoop en Facility aan en werk je aan de verdere ontwikkeling van onze facilitaire diensten, huisvesting en het inkoop- en contractmanagement. Jouw focus ligt op het optimaliseren van werkprocessen en het creëren van eenheid in verscheidenheid. Met een eigentijdse kijk op inkoop en facilitaire dienstverlening weet je jouw teams én de organisatie te inspireren en verbinden. Denk aan duidelijk en uitvoerbaar beleid, maar ook aan  harmonisatie en standaardisatie van werkprocessen. Je benut de expertise van je teamleden en creëert draagvlak, zelfs bij complexe vraagstukken. Hierbij houd je de balans tussen werkplezier en het behalen van professionele doelen scherp in de gaten. Samen met het MT Bedrijfsvoering geef je strategisch richting aan de organisatie. Jouw verbindende aanpak en vernieuwende blik maken je een belangrijke schakel in het vertalen van strategische doelen naar concrete resultaten, zoals een teamplan of begroting. Je werkt in een open, informele en professionele omgeving waar samenwerking en humor hand in hand gaan. Vertrouwen, zelfstandigheid en waardering voor elkaars expertise staan centraal. Kortom, een veelzijdig takenpakket waarin jij kunt bijdragen aan een toekomstbestendige organisatie. De interviews voor deze opdracht zullen plaatsvinden week 10 (1e gespreksronde). Gelieve hier rekening mee te houden.   

Verantwoordelijken

Resultaten:

  • Opleveren huisvestingsanalyse en voortgang in diverse huisvestingsprojecten
  • Overzicht duurzaamheidsinitiatieven met vervolgkoers en planning
  • Bijdrage aan teamvorming en onderlinge samenhang en versterking van rollen
  • Opleveren werkprocessen met bijbehorende rol -en taakverdeling en sturing op naleving hiervan
  • Actualiseren inkoopbeleid, implementatie ervan en impuls aan bijbehorende stuurinformatie
  • Uitlijnen van de samenwerking met en versterking van de dienstverlening richting de afdelingen en locaties

Functie eisen

Onze opdrachtgever heeft eisen en wensen geformuleerd. Aan alle eisen moet worden voldaan om in aanmerking te komen voor deze functie. Voor deze functie zijn de volgende eisen en wensen geformuleerd:

Eisen:

  1. Je beschikt aantoonbaar over een afgeronde HBO/WO-opleiding richting Facilitair Management/Bedrijfskunde/ NEVI
  2. Je hebt in de periode 2020-heden aantoonbaar ervaring opgedaan als teammanager inkoop/facility/huisvesting bij een semi-overheidsinstantie. Voorkeur veiligheidsregio, gemeente.

Wensen:

  1. Je beschikt aantoonbaar over ervaring met regie op huisvestingsprojecten, formuleren inkoopbeleid danwel facilitaire projecten
  2. Je beschikt aantoonbaar over ervaring met het aansturen van teams waarin meerdere inhoudelijke disciplines zijn vertegenwoordigd en waarbij teamvorming en doorontwikkeling van de dienstverlening voor meerdere stakeholders resultaatgebieden waren
  3. Je hebt een heldere motivatie om deze opdracht uit te voeren. Wij vinden het belangrijk om te horen waarom deze opdracht jou aanspreekt en wat jij hieraan kan bijdragen. Wat zijn jouw belangrijke eigenschappen die deze opdracht tot een succes kunnen maken

Competenties

  • Organisatiesensitiviteit
  • Samenwerkingsgericht
  • Overtuigingskracht
  • Initatiefrijk en positief
  • Bij elke competentie wordt de volgende beoordeling aangehouden:

Inschrijven tot

Reageren op deze opdracht kan uitsluitend t/m 25-02-2025 om 12:00.

Gewenst aantal uren

24 tot 32 uur per week.

Procedure en arbeidsvoorwaarden

Als intermediair staat FlexIntens voor het zorgvuldig bemiddelen van professionals binnen het publieke domein. Zo dragen we onder andere bij aan de invulling van opdrachten voor ministeries, uitvoeringsorganisaties, provincies, gemeenten en zorgorganisaties.

Zien we op basis van jouw ingestuurde CV een match, dan ziet de procedure er als volgt uit:

  • Voorafgaand aan het voorstellen, maken we afspraken over het tarief, gericht op de specifieke opdracht.
  • Kan een opdracht niet ingevuld worden als zelfstandig professional of gaat jouw voorkeur uit naar detachering (loondienst)? Onze dienstverlening voorziet ook daarin, waarbij we de beloningsstructuur van de opdrachtgever hanteren middels de inlenersbeloning.
  • Na overeenstemming te hebben bereikt in de financiĆ«le voorwaarden, stellen wij jouw profiel op in het format voor de betreffende opdrachtgever. We vragen van jou een verduidelijk op de wijze van voldoen aan de gestelde eisen en wensen, om de match zo duidelijk mogelijk te maken. Ook een motivatiebrief om jouw drijfveren en toegevoegde waarde aan het licht te brengen, wordt gevraagd. Hierin treden wij op als sparringpartner.
  • Wij verzorgen het voorstel en informeren je zo snel mogelijk over de voortgang hiervan.
NB: het beheersen van de Nederlandse taal is voor elke opdracht vereist.

Geen bestand gekozen
Zou je zo vriendelijk willen zijn de aangegeven velden in te vullen?

Gerelateerde vacatures

Bekijk alle vacatures